HejHo! Księgowe

To co robimy, robimy dobrze i z należytą dbałością o szczegół.

HejHo!

Szukamy ludzi z pasją do podatków, kadr i płac. Jeśli masz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (lub na podobnych stanowiskach) oraz czujesz, że podatki lub kadry i płace skradły ci serce, porozmawiaj z nami – a nuż nasze drogi zawodowe się połączą!

To ogłoszenie nie jest typowym ogłoszeniem rekrutacyjnym – nie jesteśmy pod ścianą, nie szukamy ludzi na siłę, na już, szukamy zaś pasjonatów, chcących razem z nami rozwijać swoją pasję i realizować najśmielsze plany. Jesteśmy ambitni i szukamy podobnych do nas. Nasza rekrutacja nie kończy się za tydzień ani za miesiąc. Ogłaszamy nabór bezterminowy. Jeśli więc miałeś już okazję sprawdzić się w podobnej pracy i czujesz, że jest to droga zawodowa, którą chcesz iść dalej, daj nam znać o sobie.

W naszym biurze obsługujemy małe podmioty gospodarcze – prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. W zależności od umiejętności kandydata możemy stworzyć dwa osobne stanowiska:

 • księgowa,
 • specjalista ds. kadr i płac.

A jak wygląda nasz kandydat idealny? Właśnie tak:

 • posiada minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku „księgowy/a” lub „specjalista ds. kadr i płac” – a jeśli łączy oba te stanowiska to jeszcze lepiej!
 • jest zaangażowany, ambitny, rzetelny i dokładny
 • wykazuje się chęcią i gotowością do samorozwoju – w naszej branży aby być „na bieżąco” trzeba poświęcić dużo czasu na zadawanie pytań, czytanie, szukanie informacji – bez tego ani rusz
 • jest świetnie zorganizowany – potrafi samodzielnie zorganizować swoje stanowisko pracy i pilnuje grafiku zadań – w ramach naszej współpracy oddamy w twoje ręce organizację terminów i zadań, które wykonujesz dla klientów, będziesz za nie sam odpowiedzialny bezpośrednio przed klientem.

Co zyskasz przy współpracy z nami:

 • możliwość współpracy z osobami, które lubią swoją pracę i są nią żywo zainteresowane - to sprawia, że atmosfera w naszym biurze sama prowokuje do rozwoju
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (dopuszczamy również inne formy zatrudnienia – jeśli dla kogoś miałoby to być bardziej atrakcyjne)
 • elastyczne podejście do czasu pracy – jeśli potrzebujesz wyjść wcześniej lub przyjść później, masz wizytę u lekarza lub dzieci chorują – nie będziemy mieć problemów z ustaleniem indywidualnego czasu pracy dla ciebie
 • praca stacjonarna w biurze w Pabianicach (nie dopuszczamy możliwości pracy zdalnej – z naszych doświadczeń wynika, że bezpośrednia obsługa klienta nie ma sobie równych)
 • moc pasjonujących zadań i wyzwań w ramach zatrudnienia – lubimy zadawać nieszablonowe pytania i szukać odpowiedzi w niezwykłych miejscach – oczywiście poruszając się w dziedzinie prawa, podatków, płac i kadr oraz tematów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej
 • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych – wewnątrz firmy cyklicznie organizujemy „burze mózgów” o przepisach, nowościach i zmianach w dziedzinach prawa, które są podstawą naszej pracy. Korzystamy również ze szkoleń zewnętrznych.

Jeśli czytając to ogłoszenie, twoje serce zabiło mocniej - odezwij się proszę do nas. Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail (praca@hejho-ksiegowe.pl). Napisz również w kilku słowach dlaczego chciałbyś do nas dołączyć - to dla nas niezwykle cenna informacja. Czekamy na was z niecierpliwością!